Šifrovaný internet

Převážná většina dat, která jsou sdílena na Internetu, jsou přenášena sítí Internet ve zcela jednoduše čitelném formátu. Uvědomte si sami, jak často zadáváte hesla do e-shopu, k e-mailu, k FTP serveru nebo dalším nešifrovaným službám. Každé přihlášení může vést k ukradení a zneužití Vaší identity v Internetu.

Díky naší službě šifrování internetu máte jistotu, že, ať se připojíte odkudkoli na světě, Vaše data budou vždy přenášena zašifrovaně. V přeneseném významu můžeme konstatovat, že ani nenápadný člověk v rohu kavárny vám nezkopíruje heslo do Vašeho profilu pro přihlašování do banky, heslo a jméno do vašeho e-mailu apod.

Naše řešení šifrovaného Internetu pokrývá potřeby jednotlivců i společností. Lze instalovat jako softwarový doplněk do počítače, nebo lze zajistit celou síť na úrovni hlavního routeru. Kombinací těchto dvou technologií lze dosáhnout neprolomitelného řešení.

Vhodným použitím šifrovaného Internetu je použití na služebních cestách, kdy je nutné zajistit bezpečný přenos citlivých, a nejen firemních, dat, aby nedošlo k jejich zneužití.

Novinkou je také šifrování Internetu pro tablety a chytré mobilní telefony, takže i uživatelé těchto zařízení mohou být zcela v bezpečí a bez obav z napadení.

Vizualizace klasického připojení k Internetu (nešifrovaný přenos)

 

Útočník bez větších obtíží získá Vaše přihlašovací údaje (jména a hesla) do webových a e-mailových služeb. Zároveň si může přečíst jakýkoli text, který je přenášen sítí Internetu do Vašeho počítače, notebooku, mobilu či tabletu.

 

Vizualizace šifrovaného připojení k internetu

 

 

Útočník nemá šanci odposlechnout jakýkoli datový přenos z Vašeho zařízení.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na mailu info@sist.cz nebo telefonu 266 007 266
Algoritmus SHA 1 už není bezpečný

visací zámekHašovací algoritmus SHA-1 by měl být internetovými prohlížeči...

22. 10. 2015
Opět Flash Player...

infoSpolečnost Adobe vydala novou aktulizace pro Adobe Flash Player, který byl opakovaně...

2. 6. 2015
Věřte - Nevěřte

Ať již byly pohnutky ze strany Microsoftu jakékoli, jedno je jasné - informace sdělované prostřednictvím jeho Hotmailu jsou důvěrné do té chvíle, než se "někdo" rozhodne zjistit, co všechno...

26. 3. 2014
Změna strategie, podstata zůstává

Zpravodajské služby mají neustálou potřebu vědět o nás vše. Jak se mění zvyky, mění se i strategie ve sledování. Podstata ovšem zůstává beze změny - za každou cenu mít přehled, kdo kde a s kým je v...

8. 2. 2014
Zbystřete pozornost

Riziko častějších a sofistikovanějších útoků je velmi aktuální. Malé a střední společnosti zabezpečení nevěnují dostatečnou pozornost, velké společnosti na tom nejsou o mnoho lépe. Naopak mnohem...

30. 1. 2014
Šifrované hovory a internet - SIST | ANAREUS CZ, s.r.o. | tel. 244 464 132